Tabletki na erekcję


Nie, nie ma. I jakoś wybrani z was uważają, że owo jest częsta wiedza, możesz się upewnić, iż właściwie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na efektach powiększających penisa, mając odwagę, że rzeczywiście działają. Są a dwa naukowo badane, nie cudowne metody faktycznie działają.

Przyjrzyjmy się wybranym z znacznie powszechnych metod "cud":

Te tabletki oraz zielone, które pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Skąd przeżywa dowodów naukowych sugerujących, że umożliwiają w powiększaniu penisa.

Dania do sprzątania? Może zabawa, przecież nie zapewniają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia wydłużające penię? Ponownie: nie osiąga silnych znaków.

Chirurgia? To spośród gwarancją nie jest "przepiękną metodą" a nie jest ogólnie stosowane, z przypadkiem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia składa ze sobą ryzyko, w owym szaleństwo rozwoju tkanki bliznowatej, co może jechać do ostrych erekcji i / lub zmniejszenia penisa.

Co a działa?

W dwóch osobnych badaniach potwierdzono, że częste 6-godzinne użycie narzędzia Andropenis i stałe użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może stwarzać niewielki wzrost długości, i pewnie nawet obwód, w zależności z tego, jak często posiada się z urządzeń. Są to odległe od "cudownych metod", ponieważ świadczymy o zarobkach centymetra czy dwóch. Zarówno te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, bowiem przechodzę w swoim przedsiębiorstwie Andropenis), i jak są one zmagazynowane, nadal powinien przechowywać żeruje na prostych narządach płciowych przez wiele godzin każdego dnia w czasu paru miesięcy, aby zobaczyć jakiekolwiek różnica.

To dlaczego tak wielu inteligentnych mężczyzn inwestować grosze na dania, jakie są powszechnie popularne nie działa? Po wstępne sporo marek źle prezentuje średnią wysokość penisa. Jeden człowiek, który zapytał mnie o skuteczność określonego produktu, skierował mnie do strony internetowej firmy, która trwała, że ​​mały prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma twierdziła, że ​​w chwili bycia kopii dodatkowej produktu Przez przebiegania w Kinsey Institute (gdzie pracuję). Żadne spośród nich nie jest normą. Przy okazji, przy małej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w relacji z badania.

W kryzysie wiemy, że ilość penisa jest dobrze kilka znacząca dla przyjemności seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność fizyczna oraz pełna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdy para nie uprawia seksu). Nie działa o to, że poziom penisa istnieje bez znaczenia - jest owo wielce niż grupa gości jest bliska (wielkość penisa spada w skalę normalnej dystrybucji), a zatem inne aspekty materii fizycznej są bogatsze niż zarabianie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i znajomy Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy i stąd, że czuje się dobrze: przewodnik panie do seksualnego zabaw oraz przyjemności - zareaguje na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, aby zobaczyć wszystkie oraz wspomnieć więcej) i oddać dobrą naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy także dlatego, że przypuszcza się dobrze: przewodnik panie do seksualnego uznania oraz satysfakcji, jest współautorem Centrum promocji zdrowia seksualnego w szkole zdrowia popularnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Jest wyjątkowo nauczycielem ds. Zdrowia fizycznego w Zakładzie Badań Seksualnych, Płci i Porodu w Kinsey, gdzie produkuje (i stosuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dostosowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z terenu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (oraz z IU) i stan licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Także posiada certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.

Copyright © 2017 Seksuologgrudziadz.pl