Problemy z erekcją


Wytworzonych przez wyniki, które uważają, że zwiększają rozmiar penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, zadaniach i środkach chirurgicznych.

Ogłoszenia o towarach i czynnościach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zajęć oraz środków twierdzą, że zwiększają długość i szerokość swojego członka.

Jednakże niewiele naukowego wsparcia dla technologii nieoperacyjnych zwiększa penis. A żadna wielka organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze motywów czysto kosmetycznych.

Większość z otwartych technologii jest zbędna, i niektóre mogą zniszczyć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz jednego z nich.

Obawy, że twój interes jest nadmiernie młody pożądaj jest rynek mały, by zaspokoić partnera podczas stosunku jest przystępny. Ale badania dowiodły, że część klientów, którzy myślą, iż ich członki są za niskie, mają właściwie wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, iż dużo facetów ma przesadne przekonanie o tym, co czyni "dobry" rozmiar penisa.

Długość penisa bez zbudowania nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli interes jest jakiś 13 cm (5 cali) lub dalszy podczas erekcji, wówczas obejmuje zdrowy rozmiar.

Próbki zakłada się za nieprawidłowe wyłącznie wtedy, jeśli podczas erekcji próbuje się tanio niż 3 cale (około 7,5 cm), czyli stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy byliśmy wierzyć, że twój partner dba o głębokość penisa. Jeśli wolisz, porozmawiaj ze własnym partnerem.

Pamiętaj, że poznanie Twoich potrzeb oraz wymagań partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie myśl w szum

Firmy sprzedają dużo modeli zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu i nierzadko zalecają je z szacunek wyglądającymi reklamami, które obejmują potwierdzenia pochodzące od "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że sądzenia o zabezpieczeniu i skuteczności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy polegają na ocenach, skośnych określonych a wątpliwych zdjęciach przed również po. Suplementy diety nie wymagają zawarcia przez Food and Drug Administration, więc producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest pusta, i niektóre mogą dodawać nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto niektóre z najbardziej ciekawych produktów oraz sprawności:

Pigułki i płyny. Zazwyczaj wywołują one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci domagają się powiększenia penisa. Żaden z aktualnych materiałów nie został udowodniony, i niektóre mogą stanowić złe.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farba do prącia, co cieszy, że ​​pęcznieją, klimatami są one wiązane w leczeniu schorzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi przydać, że interes będzie wyglądać na solidniejsze. Ale za pomocą za często lub sprzedaż długo może osłabić tkanki miękkie w prąciu, co wysyła do normalnie erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, powtarzania też uzyskują ruch ręczny, aby wyprowadzić krew z bazy do osoby penisa.

Chociaż ta technologia sypie się wygodniejsza niż drugie technologii, nie ma naukowego dowodu, że chodzi, i że rozwijać do tworzenia blizn, smutku i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie liczy na przymocowaniu noszy lub urządzenia przedłużającego - zwanego też wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych doświadczeń zgłosiło wzrost długości o pół cala do mało 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) spośród tymiż narzędziami.

Pomocne są większe, bardziej ostre doświadczenia w obiektu zabezpieczenia bezpieczeństwa i efektywności.

Copyright © 2017 Seksuologgrudziadz.pl